Čas na serveru 08:23:01

Elisabeth dAutriche

Id: 229101

Elisabeth dAutriche

  •  / Elisabeth dAutriche / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno, popsáno s věnováním a datací ve spodní části listu, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8409x

Vyvolávací cena:
2 800

13 510