Čas na serveru 01:11:47

Elise Höfer

Id: 240311

Elise Höfer

  •  / Elise Höfer / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 69 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:
3 200

11 500