Čas na serveru 08:42:16

Elise Höfer

Id: 257407

Elise Höfer

  •  / Elise Höfer / Jiří Anderle

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 69 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1899x

Vyvolávací cena:
2 800

15 000