Čas na serveru 10:53:17

Elita

Id: 309702

Elita

  •  / Elita / Jiří Anderle
  •  / Elita / Jiří Anderle
  •  / Elita / Jiří Anderle
  •  / Elita / Jiří Anderle

lept v kombinaci s fotografií/papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1802x

Vyvolávací cena:

41 000