Čas na serveru 06:26:33

Figury

Id: 193612

Figury

  •  / Figury / Jiří Anderle
  •  / Figury / Jiří Anderle
  •  / Figury / Jiří Anderle

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 27 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1033x

Vyvolávací cena:

7 500