Čas na serveru 09:04:31

Gloria

Id: 242610

Gloria

  •  / Gloria / Jiří Anderle
  •  / Gloria / Jiří Anderle
  •  / Gloria / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 43,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2929x

Vyvolávací cena:
2 800

36 000

Příhozy: 65