Čas na serveru 22:54:13

Hlava

Id: 265301

Hlava

  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, značeno a číslováno 46/48 uprostřed dole, paspartováno, ochranný plast, rámováno

zobrazeno: 1434x

Vyvolávací cena:

10 500