Čas na serveru 17:37:27

Hlava

Id: 270027

Hlava

  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 416x

Vyvolávací cena:

1 100

2020,11-1,09,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu