Čas na serveru 08:55:48

Hlava

Id: 270027

Hlava

  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9161x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 48