Čas na serveru 12:32:24

Hlava

Id: 8806

Hlava

  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, velmi vzácně se vyskytující raná práce, drobné oděrky na rámu, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2198x

Vyvolávací cena:
2 700