Čas na serveru 16:48:24

Moje žena (varianta B)

Id: 193001

Moje žena (varianta B)

  •  / Moje žena (varianta B) / Jiří Anderle

kombinovaná tisková technika/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, rozměr tisku 52 x 51,5 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 11984x

Vyvolávací cena:
3 900

23 200