Čas na serveru 13:31:33

Hlavy

Id: 156201

Hlavy

  •  / Hlavy / Jiří Anderle
  •  / Hlavy / Jiří Anderle
  •  / Hlavy / Jiří Anderle
  •  / Hlavy / Jiří Anderle

barevná litografie/papír, rozměr listu 61 x 47 cm, signováno, datováno uprostřed dole s věnováním, volně loženo, nerámováno, lokálně zašpiněno a poškozeno lepidlem

zobrazeno: 2468x

Vyvolávací cena:

17 500