Čas na serveru 07:27:04

Hlavy s motýlem

Id: 227703

Hlavy s motýlem

  •  / Hlavy s motýlem / Jiří Anderle

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 24 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5392x

Vyvolávací cena:

19 010

Příhozy: 53