Čas na serveru 11:45:34

Hlavy s motýlem

Id: 227703

Hlavy s motýlem

  •  / Hlavy s motýlem / Jiří Anderle

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 24 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5370x

Vyvolávací cena:

19 010

Příhozy: 53