Čas na serveru 08:54:35

Hostina

Id: 252701

Hostina

  •  / Hostina / Jiří Anderle
  •  / Hostina / Jiří Anderle
  •  / Hostina / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír č. 1/1, rozměr ve výřezu 26 x 46 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4197x

Vyvolávací cena:

34 000