Čas na serveru 11:05:38

Hra pro 123 osob

Id: 309701

Hra pro 123 osob

  •  / Hra pro 123 osob / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 664x

Vyvolávací cena:

19 500