Čas na serveru 18:47:58

Jan Tříska a Karla Chadimová

Id: 193908

Jan Tříska a Karla Chadimová

  •  / Jan Tříska a Karla Chadimová / Jiří Anderle

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25,5 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, původní paspartováno a zasklení

zobrazeno: 1875x

Vyvolávací cena:

9 500