Čas na serveru 19:04:19

Kamasútra II.

Id: 335902

Kamasútra II.

  •  / Kamasútra II. / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1420x

Vyvolávací cena:

15 500