Čas na serveru 08:42:58

Klára

Id: 467203

Klára

  •  / Klára / Jiří Anderle
  •  / Klára / Jiří Anderle
  •  / Klára / Jiří Anderle

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1529x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 59