Čas na serveru 20:36:58

Komedie č. 5

Id: 1504204

Komedie č. 5

  •  / Komedie č. 5 / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 66 x 51 cm, signováno vpravo dole, věnování, datace 68, zaskleno, původní paspartování

zobrazeno: 2581x

Vyvolávací cena:
7 500

9 500