Čas na serveru 14:47:53

Konfrontace

Id: 240308

Konfrontace

  •  / Konfrontace / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 14116x

Vyvolávací cena:
3 200

11 200