Čas na serveru 09:27:42

Konstance a Amadeus

Id: 214205

Konstance a Amadeus

  •  / Konstance a Amadeus / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1419x

Vyvolávací cena:

6 000