Čas na serveru 08:03:43

Konvolut dvou kusů

Id: 330405

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměry ve výřezu cca 13 x 18 cm a 13 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7609x

Vyvolávací cena:

28 000