Čas na serveru 06:55:36

Kráska z Benátek

Id: 120702

Kráska z Benátek

  •  / Kráska z Benátek / Jiří Anderle

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3275x

Vyvolávací cena:
1 800

23 000