Čas na serveru 21:59:10

Kronos

Id: 240303

Kronos

  •  / Kronos / Jiří Anderle
  •  / Kronos / Jiří Anderle
  •  / Kronos / Jiří Anderle
  •  / Kronos / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce znečištěno lepidlem

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena:
2 600

7 000