Čas na serveru 01:53:18

Kruh života

Id: 196906

Kruh života

  •  / Kruh života / Jiří Anderle

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr tisku 33 x 33 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, list lokálně pomačkán, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2668x

Vyvolávací cena:

29 508

Příhozy: 69