Čas na serveru 08:49:31

Květ

Id: 8805

Květ

  •  / Květ / Jiří Anderle
  •  / Květ / Jiří Anderle

autorský tisk/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno vpravo dole, velmi raná surrealistická práce, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:
2 700