Čas na serveru 13:23:30

Květinářka

Id: 398303

Květinářka

  •  / Květinářka / Jiří Anderle
  •  / Květinářka / Jiří Anderle
  •  / Květinářka / Jiří Anderle

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2172x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 58