Čas na serveru 00:31:16

Kytice pro štěstí

Id: 398601

Kytice pro štěstí

  •  / Kytice pro štěstí / Jiří Anderle

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 46 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3950x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 19

Příhozy: 61