Čas na serveru 06:50:30

Lebka

Id: 53310

Lebka

  •  / Lebka / Jiří Anderle
  •  / Lebka / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno uprostřed dole, č. 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3026x

Vyvolávací cena: