Čas na serveru 04:04:26

Ludwig van Beethoven

Id: 418807

Ludwig van Beethoven

  •  / Ludwig van Beethoven / Jiří Anderle

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8388x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 49