Čas na serveru 09:08:46

Madame Henriette

Id: 156801

Madame Henriette

  •  / Madame Henriette / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr tisku 32,5 x 33 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1513x

Vyvolávací cena:

9 000