Čas na serveru 18:57:52

Madame Reversible

Id: 147519

Madame Reversible

  •  / Madame Reversible / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 36,5 cm, signováno a popsáno viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1702x

Vyvolávací cena:

9 500