Čas na serveru 16:34:12

Manipulace III

Id: 445104

Manipulace III

  •  / Manipulace III / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr 42 x 75 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 624x

Vyvolávací cena:

15 500