Čas na serveru 20:05:19

Omaggio a Federico Fellini

Id: 242605

Omaggio a Federico Fellini

  •  / Omaggio a Federico Fellini / Jiří Anderle

kolorovaná litografie/papír, rozměr cca 95 x 65 cm, list značen, číslován 1/1, popsáno v ploše, zaskleno,rámováno

zobrazeno: 2738x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 19

Příhozy: 70