Čas na serveru 11:24:43

Padesát růží

Id: 235610

Padesát růží

  •  / Padesát růží / Jiří Anderle

barevná kresba/ruční papír, rozměr listu cca 41 x 57,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1795x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 49