Čas na serveru 14:50:03

Perseus

Id: 257408

Perseus

  •  / Perseus / Jiří Anderle
  •  / Perseus / Jiří Anderle
  •  / Perseus / Jiří Anderle

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:
1 800

9 000