Čas na serveru 06:40:08

Perspektiva č. 5

Id: 324901

Perspektiva č. 5

  •  / Perspektiva č. 5 / Jiří Anderle

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 71,5 cm, značeno, datováno, číslováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3155x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 52