Čas na serveru 07:47:09

Pět figur

Id: 354704

Pět figur

  •  / Pět figur / Jiří Anderle
  •  / Pět figur / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 34 x 48 cm, varianta 1/1, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1674x

Vyvolávací cena:
1 800

18 500