Čas na serveru 06:52:37

Plačící

Id: 428901

Plačící

  •  / Plačící / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr listu 32,5 x 48 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1365x

Vyvolávací cena:

14 600