Čas na serveru 03:44:32

Pocta Bohumilu Hrabalovi

Id: 211701

Pocta Bohumilu Hrabalovi

  •  / Pocta Bohumilu Hrabalovi / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně fotografie Bohumila Hrabala z roku 1997, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1193x

Vyvolávací cena:

13 600