Čas na serveru 16:12:28

Pocta Medě Mládkové

Id: 193910

Pocta Medě Mládkové

  •  / Pocta Medě Mládkové / Jiří Anderle

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 100 x 70 cm, signováno a popsáno ve spodní části, sklo poškozeno

zobrazeno: 1386x

Vyvolávací cena:

17 500