Čas na serveru 22:46:56

Podzim

Id: 492801

Podzim

  •  / Podzim / Jiří Anderle
  •  / Podzim / Jiří Anderle
  •  / Podzim / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 625x

Vyvolávací cena:

24 000