Čas na serveru 05:46:34

Podzim

Id: 156803

Podzim

  •  / Podzim / Jiří Anderle
  •  / Podzim / Jiří Anderle
  •  / Podzim / Jiří Anderle

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, signováno,datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3879x

Vyvolávací cena:

25 000