Čas na serveru 09:44:28

Podzim III.

Id: 213702

Podzim III.

  •  / Podzim III. / Jiří Anderle

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 24036x

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Příhozy: 105