Čas na serveru 23:49:23

Podzim III.

Id: 213702

Podzim III.

  •  / Podzim III. / Jiří Anderle

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 14741x

Vyvolávací cena:
12 000

27 000

2019,11-1,12,21,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu