Čas na serveru 03:05:40

Pokus o přiblížení

Id: 357001

Pokus o přiblížení

  •  / Pokus o přiblížení / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr listu cca 62 x 72 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno vlevo nahoře v tisku, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1144x

Vyvolávací cena:

14 000