Čas na serveru 07:52:38

Portrét dámy

Id: 731

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr 46 x 30 cm, signováno uprostřed dole Jiří Anderle, vpravo dole věnování v úctě Josefovi Kemrovi, zaskleno, původní stav viz foto

zobrazeno: 4375x

Vyvolávací cena:
1 800

28 000

Příhozy: 65