Čas na serveru 08:00:19

Portrét ženy s perlami, PF 1982 na Tichého PF 1946

Id: 479601

  •  / Portrét ženy s perlami, PF 1982 na Tichého PF 1946 / Jiří Anderle

kombinovaná technika, František Tichý PF 1946: suchá jehla/Jiří Anderle PF 1982: perokresba/papír, rozměr listu 20 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

2 600