Čas na serveru 08:40:49

Postava na tmavém pozadí

Id: 53308

Postava na tmavém pozadí

  •  / Postava na tmavém pozadí / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 36 cm, signováno uprostřed dole, č. 3/40, vlevo dole WV 318, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3105x

Vyvolávací cena:

7 500