Čas na serveru 09:05:08

Radost žití

Id: 1107

Radost žití

  •  / Radost žití / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole Jiří Anderle s popisem, rámováno, nezaskleno, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 3315x

Vyvolávací cena:
3 200

5 520