Čas na serveru 07:28:21

Romance

Id: 2138

Romance

  •  / Romance / Jiří Anderle
  •  / Romance / Jiří Anderle

litografie/papír, velikost tisku 49,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, č. listu 96/150, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3327x

Vyvolávací cena:

6 000