Čas na serveru 14:33:13

Rosa Muscosa

Id: 374101

Rosa Muscosa

  •  / Rosa Muscosa / Jiří Anderle

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3883x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 50