Čas na serveru 07:15:37

Rosa Muscosa

Id: 374101

Rosa Muscosa

  •  / Rosa Muscosa / Jiří Anderle

litografie/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 804x

Vyvolávací cena:

11 000

2022,09-1,12,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu